Milan befason Bayern Munichun (Video)

Milan ka shënuar fitore ndaj Bayern Munichut në kuadër të Champions Cup, i cili po mbahet në Amerikë Bayern Munich ka pësuar humbje nga Milani, pas ekzekutimit të penalltive, në kuadër të Champions Cup. Loja e rregullt e këtij takimi … Continue reading

Watch
Zyrtare: Pato bëhet me skuadër të re

​Alexandre Pato ka kompletuar transferimin në Villareal Sulmuesi brazilian, Alexandro Pato edhe zyrtarisht është futbollist i ri i skuadrës spanjolle, Villareal. Lajmi është konfirmuar nga Villareal dhe lojtari, i cili ka nënshkruar kontratë katër vjeçare. “Jam shumë … Continue reading

Watch
​Aubameyang dëshpëron Realin (Foto)

Pierre-Emerick Aubameyang ka mohuar se ka thënë se do të linte Dortmundin vetëm për Real Madridin Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang ka mohuar se ka thënë për ZDF se Real Madrid është e vetmja skuadër tek e cila dëshiron … Continue reading

Watch